Ostatnia kolejka 22 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
A-klasa » Ciechanów - Ostrołęka | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Najbliższa kolejka 23 | |||||||||||||||||||||
|
Rywale A - klasa :
Pozostali :
|
Zespół GKS Rozogi zwyciężył w III Otwartym Turnieju "ALDO CUP". Rozogi w finale spotkały się z Szamany Team, których pokonały 3:2. Na trzecim miejscu zmagania zakończył ALDO Bartnik II, pokonując w małym finale The Reds 1:0.
Pełne wyniki w rozwinięciu news'a.
Grupa A:
KGB 0:1 FC Białasy
ALDO Bartnik I 1:2 Durlasy
Durlasy 1:4 Szamany Team
ALDO Bartnik I 0:1 KGB
GKS Rozogi 3:1 FC Białasy
Szamany Team 4:1 KGB
Durlasy 2:3 GKS Rozogi
ALDO Bartnik Myszyniec I 3:0 FC Białasy
GKS Rozogi 2:3 ALDO Bartnik I
Durlasy 0:2 KGB
FC Białasy 1:2 Szamany Team
KGB 3:3 GKS Rozogi
Szamany Team 2:1 ALDO Bartnik I
GKS Rozogi 2:2 Szamany Team
Durlasy -:- FC Białasy (drużyny wycofały się z rozgrywek)
1. Szamany Team 13 pkt.
2. GKS Rozogi 8 pkt.
3. KGB 7 pkt.
4. ALDO Bartnik I 6 pkt.
5. Durlasy 3 pkt.
6. FC Białasy 3 pkt.
Grupa B:
The Reds 1:0 Oldboye
ALDO Bartnik II 0:0 FC Po Nalewce
Dream Team 1:0 Audi Team
Waleczne Wróble 4:1 Oldboye
The Reds 5:1 Audi Team
ALDO Bartnik Myszyniec II 3:2 Dream Team
Waleczne Wróble 2:0 FC Po Nalewce
Audi Team 0:0 Oldboye
The Reds 1:2 ALDO Bartnik II
Audi Team 2:2 Waleczne Wróble
Dream Team 1:2 FC Po Nalewce
ALDO Bartnik II 2:1 Oldboye
Dream Team 6:2 Waleczne Wróble
Audi Team 2:4 ALDO Bartnik II
FC Po Nalewce 1:0 The Reds
ALDO Bartnik II 3:0 Waleczne Wróble
Dream Team 0:1 The Reds
FC Po Nalewce 3:3 Oldboye
Waleczne Wróble 0:3 The Reds
Dream Team 2:2 Oldboye
FC Po Nalewce 5:0 Audi Team
1. ALDO Bartnik II 16 pkt.
2. The Reds 12 pkt.
3. FC Po Nalewce 11 pkt.
4. Dream Team 7 pkt.
5. Waleczne Wróble 7 pkt.
6. Oldboye 3 pkt.
7. Audi Team 2 pkt
Półfinały:
Szamany Team 9:0 The Reds
ALDO Bartnik II 0:3 GKS Rozogi
Mecz o 3. miejsce:
The Reds 0:1 ALDO Bartnik II
Finał:
Szamany Team.2:3 GKS Rozogi
Najlepszym zawodnikiem turnieju został Maciej Szymański z drużyny Szamany Team.
Najlepszym bramkarzem turnieju został Łukasz Maćkiewicz z drużyny GKS Rozogi.
Wtorek (hala - stadion) :
* juniorzy 2003 i 2004 - 17:00 - 18:30
* seniorzy i juniorzy 2000 - 18:30 - 20:00 - trening na stadionie, przebieramy się na hali
Środa (hala) :
* seniorzy i juniorzy 2000 - 18:30
Piątek (hala - stadion) :
* juniorzy 2003 i 2004 - 17:00 - 18:30
* seniorzy i juniorzy 2000 - 18:30 - 20:00 - trening na stadionie, przebieramy się na hali
Brak aktywnych ankiet. |
dzisiaj: 173, wczoraj: 66
ogółem: 1 655 244
statystyki szczegółowe