Statystyki drużyny

Aktualności

X: kolejka : Punkt uratowany w ostatniej minucie

• autor: B.M., 2014-10-19 17:41

Niestety nie udało się podtrzymać zwycięskiej passy na myszynieckim stadionie. Tym razem piłkarze ALDO Bartnika musieli podzielić się punktami z Gladiatorem Słoszewo, remisując 1:1 (0:0). Bramkę na wagę jednego punktu zdobył na minutę przed końcem Dominik Kulas.

Początkowe minuty meczu były wyrównane. Obie ekipy nie potrafiły przedrzeć się przez formacje defensywne. W 20. minucie pierwszy raz groźnie zrobiło się pod naszą bramką. Dośrodkowanie z rzutu rożnego, Marek Lis zbyt krótko wybił piłkę, która spadła pod nogi zawodnika Gladiatora. Ten zdecydował się na strzał z pierwszej piłki, ale dobrze na raty broni Marek. Kilka chwil później znowu zaatakowali goście, ale groźny strzał z wolnego wybronił nasz bramkarz.

Na drugą połowę za Bartka Chorążewicza wyszedł Dominik Kozłowski. W 56. minucie żółtą kartką za faul ukarany został Mateusz Krajza. Dziesięć minut później Gladiator wyszedł na prowadzenie. Dominik Kulas dał się ograć przy lini bocznej. Rywal przyjął piłkę i popędził na bramkę. Będąc w bardzo trudnej sytuacji zdecydował się na strzał z prawie zerowego kąta. Niestety jakims cudem piłka przeleciała obok Lisa i wpadła do bramki. Jak strzelec gola zdołał umieścić futbolówkę w bramce nie wie pewnie on sam. Między 70. a 80. minuta nastapiły trzy zmiany w naszym zepsole. Pierw Daniel Łachacz wszedł za Grześka Archackiego, następnie Szymon Kulas zastapił Grześka Arcichowskiego, a ostatnia zmiana to Bartek Dziczek za Mateusza Krajze. W 83. minucie Bartek Dziczek został ukarany żółtą kartką za faul. W ostatniej minucie meczu zdołaliśmy wyrównać. Paweł Balcerczyk dośrodkował w pole karne, tam najwyżej wyskoczył Dominik Kulas i strzałem głową pokonał goalkeepera gości. Z radości Dominik zdiął koszulkę, za co ukarany został żółtą kartką.

ALDO Bartnik Myszyniec KS Pniewo 1:1 (0:0)

Bramki: Dominik Kulas - ??

ALDO Bartnik Myszyniec: Marek Lis - Bartłomiej Chorążewicz (46. Dominik Kozłowski), Tomasz Klimek, Dominik Kulas, Paweł Lis – Grzegorz Archacki (70. Daniel Łachacz), Paweł Balcerczyk, Grzegorz Arcichowski (75. Szymon Kulas), Rafał Lemański, Mateusz Wróblewski - Mateusz Krajza (80. Bartosz Dziczek)